KONKURS DLA MIESZKAŃCÓW WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO


Jak wygrać 1000 złotych dziennej nagrody i 10 000 złotych raz w miesiącu? To proste. Wykonaj test FINDRISK odnoszący się do osób w wieku 45 – 64 lata, które mieszkają w województwie świętokrzyskim. Jeżeli Ty nie jesteś w tym wieku wykonaj test swoim bliskim. Im więcej testów wykonasz, tym większą szansę będziesz miał na wygranie nagród. Po co wykonujemy ten test? Jest istotny aby określić stan zdrowia mieszkańców województwa świętokrzyskiego i skierować odpowiednie wsparcie dla osób zagrożonych chorobą.

KROK 1

Upewnij się, że osoba, dla której chcesz wykonać test FINDRISK jest w grupie wiekowej pomiędzy 45-64 rokiem życia oraz mieszka w województwie świętokrzyskim.

KROK 2

Wypełnij test FINDRISK dla każdej osoby (osoba zgłaszana) z osobna, podawaj tylko prawdziwe, sprawdzone informacje. Korzyścią dla nich jest możliwość otrzymania bezpłatnej pomocy profilaktycznej w przypadku zagrożenia chorobą.

KROK 3

Pamiętaj o podaniu swoich danych (zgłaszający), ponieważ tylko w ten sposób będziemy mogli skontaktować się ze zwyciezcą konkursu. Przestępując do konkursu uczestnik akceptuje regulamin.


FORMULARZ FINDRISK

Dzisiaj nagroda trafia do: Helena tel: 693 2*4 32*

Nagroda miesiąca trafia do: Natalia tel: 502 *44 *81